MÖBLER / Byråar, sekretärer / Sekretär 12376440
nr 1237 6440
Sekretär
1800-tal. Bredd:114, djup: 45 cm, höjd: 99 cm, nyckel
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 25 februari 2019
kl 20:47:22
1.300 kr